Webmaster

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma
Hakan
Yazan Hakan

Tasarımcıları bi nebze olsun sevindirebilecek bir haberler karşınızdayım. Bu güzel fırsatı sizle paylaşmasam olmazdı. Şahsen kendimde bu fırsatı değerlendirip webyardımcı için .design alanınıda aldım buradan göz atabilirsiniz. Çok fazla uzatmadan hemen nasıl alabileceğinizi anlatıyım.

Öncelikle buradaki siteye kayıt oluyoruz. Daha sonra ( mail onayını verdiğinizi varsayıyorum ) buraya tıklayarak alan adı için her bir üyeye farklı verilen koda ulaşıyorsunuz. Aşağıdaki resimde gördünüz yazıya geliceksiniz burda use code yazan kısım herkesde farklı olucaktır. Hemen yanında bulunan Claim deal butonuna tıklıyoruz.

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma - #01

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma – #01

Daha sonra istediğimiz alan  adını aratıp, aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi Add To Cart butonuna tıklayın.  Ödeme sayfasına yönlendirecektir, zaten bir önceki siteden ref sistemi ile geldiğiniz için Use Code kısmında yazan kod, ödeme sayfasında Coupon Code yazan yerde görünecektir eğer görünmüyorsa kendiniz kodu kopyalayıp yapıştırın oraya.

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma - #02

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma – #02

Kupon kodunun girildiği yerde hemen altında bi buton olucaktır yeşil renkte oraya tıklayıp kayıt olun daha sonra mailini onayladıktan sonra domain sizin olucaktır.

Geldik şimdi en önemli ama en kolay kısma. Nameserver yönlendirmek için anasayfada olduğuzu varsayarak ilk öncelikle sağ üst tarafta kullanıcı adınızın bulunduğu yere gelip açılır menüden Domain Management yazısına tıklayalım.

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma - #03

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma – #03

Daha sonra açılan sayfada aşağıda resimde gördüğünüz gibi Authoritative Nameservers yazısına tıklayın, açılan pencereye kullanacağınız nameserver’leri girin yaklaşık 5 dk içinde nameserverler oturacaktır.

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma - #04

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Alma – #04

İyi günlerde kullanımlar dilerim..

Yazar hakkında

Hakan

Hakan

WebYardimci.com'un kurucusu ve yazarı...

7 Yorumlar

Yorum Yap

Güvenlik Doğrulaması *

Ücretsiz 1 Yıllık .design Alan Adı Almak İçin:Buraya Tıklayarak Gidebilirsin