Oyun

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

Steam Yaz İndirimleri Başladı
Hakan
Yazan Hakan

Steam’de ki paraları harcamayın çünkü beklenen yaz indirimi geliyor!

Valve tarafından önceden yapılan açıklamaya göre steam yaz indirimleri 22.06.2017 tarihinde yani yarın başlıyor. Tam saat kesin olarak bilinmesede 00:00 yada 20:00 saatlerinde başlıyacağı tahmin ediliyor. Oyun arşivi yapanlar için kaçınılmaz bir fırsat olan yaz indirimi %80 – %90 gibi büyük rakamlarla indirime giriyor hemde. Steam ara sıra böyle indirimler yapsada böylesine büyük bir indirim heralde hiç denilecek kadar az.

İNDİRİME GİREN OYUNLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

Hal böyle oluncada oyun severler steam cüzdanlarınki bakiyeleri sıfırlayana kadar tüketecekleri bekleniyorki, Kral Gabenin de planı bu yönde. Bildiğiniz gibi Gaben reis paraya para demiyor, oyun diyor. Ama oyuncuların da pek umrunda gibi durmuyor çünkü çok sevilen oyunlarında indirime girmesi oyuncuların daha çok hoşuna gidiyor ki bu sene Gta5, Arma3, PUGB, CS:GO, ETS2 gibi daha birçok sevilen oyunlarda yüksek rakamlarda indirim olması bekleniyor.

Gönül isterki bu indirimler uzun süreli olsun fakat her başlangıcın bir sonu vardır. Yarın başlıcak olan indirimler 5 Temmuz 2017 günü son buluyor ve o indirimli fiyatları birdaha yakın zamanda görebiliriz hiç bilmiyoruz. O yüzden fırsat bu fırsat kaçırmayın derim.

Yarından itibaren hergün  Steam Yaz İndiriminde Bugün Ne Alabilirsiniz başlığı altında indirime giren oyunlardan bir liste yapıp sizlerle paylaşıcaz bizi takip edin ve yan taraftaki mail abonelik kısmından hemen abone olun ki hergün makalelerimizi takip edin.

 

 

 

Yazar hakkında

Hakan

Hakan

WebYardimci.com'un kurucusu ve yazarı...

5 Yorumlar

  • Steam indirim fiyatları belli olmuş sanırsam. Cs:Go 12TL 😀 alacağım. Yazıya oyunların fiyatlarını da yazın derim. 🙂

  • Steam’da sonunda beklediğim yaz indirimleri başlıyor. Bir çok oyun var aklımda bakalım yaz indiriminde güzel indirimler olursa beklediğim oyunlarda alacağım.

Yorum Yap

Güvenlik Doğrulaması *